Proszę czekać, trwa ładowanie strony...
 

 

 

 

 

 

    

                                                                                     

 

                                                                                                                                   

                     


 CENNIK SZKOLEŃ STYLIZACJA PAZNOKCI
 CENNIK SZKOLEŃ STYLIZACJA RZĘS

 

EUROPEJSKA SZKOŁA KOSMETYCZNA

                                                         

                                                     SUNNAILS SPA

EUROPEJSKA SZKOŁA KOSMETYCZNA 

  AGNIESZKA ZDROJEWSKA 

skopiuj link do galerii -  https://www.instagram.com/agnieszka.zdrojewska/

                                                      https://www.facebook.com/EuropejskaSzkolaKosmetyczna/ 

                               https://www.trojmiasto.pl/SUNNAILS-SPA-o32892.html

                  zapraszam do kontaktu tel.  692451569


                                Europejska Szkoła Kosmetyczna SUNNAILS SPA- Agnieszka Zdrojewska to kompleksowe szkolenia oraz usługi z zakresu Profesjonalnej Stylizacji Paznokci, Makijażu permanentnego, Mikropigmentacji medycznej, a także  Specjalistycznych szkoleń z zakresu Pedicure Specjalistycznego- Podologii I  i II stopnia oraz Przedłużania Rzęs wszystkimi metodami. Dla początkującyh osób, które chcą zapoczątkować swoją drogę i stylistów oraz linergistów pracujących już w branży.

Oferujemy autorski program kursów i warsztatów indywidualnych . A także warsztatów grupowych. Każde szkolenie ukończone jest wydaniem certyfikatów w języku polskim i angielskim oraz zaświadczeń w języku polskim/ angielskim, zgodnie z rozporządzeniem Ministerstwa Edukacji Narodowej, ważnych w każdym Państwie UE.

Szkoła SUNNAILS SPA widnieje w rejestrze instytucji szkoleniowych pod numerem ewidencyjnym 2.22/00022/2016 przeprowadzając szkolenia  z ramienia Urzędu Pracy i pomaga w aktywizacji zawodowej osób bezrobotnych i pracujących na podstawie projektów Unijnych między innymi " Pozytywne Inicjatywy ", oraz " Europejski Fundusz Społeczny" Firma przeprowadza szkolenia na terenie Polski, Niemiec, Norwegii, Szwecji, a, także Wielkiej Brytanii , oraz w dalekim kraju,  Australii .

             Wszystkie Szkolenia prowadzi właściciel firmy mgr. kosmetologii estetycznej Agnieszka Zdrojewska - Szkoleniowiec, Trener Linergista, Trener Stylizacji Paznokci, Trener Specjalista ds. Podologii, specjalizująca się makijażach permanentnych naprawczych oraz mikropigmentacji medycznej w rekonstrukcjach i odbudowach płytek paznokciowych, oraz specjalistycznych zabiegach na dłoniach i stopach, z szesnastoletnim stażem praktycznym w zawodzie, stylista oraz szkoleniowiec z przedłużania i zagęszczania rzęs wszystkimi metodami, absolwentka psychologii o profilu psychoterapeutycznym , po wielu szkoleniach interpersonalnych, intrapsychicznych, superwizji pracy z klientem . Szkolenia prowadzi  tylko indywidualnie kursant + szkoleniowiec, dzięki temu cały swój czas oraz wiedzę poświęca Osobie szkolącej się. Jest to szkolenie intensywne, gdzie uwaga instruktora jest skupiona w 100% jednej osobie - kursantce. Teoria plus praktyka, egzamin wykonywany na modelce dnia ostatniego jest nieodzownym elementem naszych szkoleń. Właścicielka dba o wysoki poziom kursów. Głównym celem szkoleń jest osiągnięcie przez absolwentów takiego poziomu wiedzy i fachowych umiejętności, by mogli oni w pełni profesjonalnie, samodzielnie i w twórczy sposób uprawiać ten trudny zawód ucząc się na różnych produktach.  Na szkoleniach SUNNAILS SPA Pracują Państwo na produkatach znanych i cenionych firm dzięki temu kursant jest w stanie znaleźć swoj własny produkt nie uzależniając się od jednej konkretnej marki. 

  - Całą moją wiedzę oraz potrzebne narzędzia tego zawodu , mojego autorskiego programu szkoleń przekazuję kursantowi w 100% . Moim celem jest nauczenie kursantki, oraz przekazanie wszystkich potrzebnych narzędzi, dzięki którym kursantka zapoczątkuje zgodnie z zasadami swoją drogę w branży kosmetycznej. A także usunie powstałe przez nieprawidłową praktykę błędy. Dzielę się z kursantką swoim wieloletnim doświadczeniem w pracy na wysokiej klasy sprzęcie i produktach, dzięki czemu nawyki nabyte od początku pracy pozwolą kursantce na solidny start w branży kosmetycznej. Prócz szkoleń organizuję warsztaty doszkalające indywidualne dla firm lub /i osób które posiadają już szkolenie podstawowe (niekoniecznie w mojej firmie).
* W cenie szkolenia znajduje się zeszyt szkoleniowy (skrypty wysyłany mailowo), oraz wszystkie materiały na których pracujemy na szkoleniu, nauka pracy frezarką z pochłaniaczem pyłu Niemieckiej firmy Yuki v 30 jest w cenie szkoleń podstawowych i specjalistycznych, uczymy się pracować frezarką podologiczną, która charateryzuje się wysoką jakością pracy, lekkością rączki oraz wysoką higieną stanowiska pracy przy zabiegach manciure pedicure i stylizacji paznokcia, przy każdym szkoleniu podstawowym szkolenie frezarki jest w cenie szkolenia. 

*Przy szkoleniach makijażu permanentnego kursant pracuje na wysokiej klasy urządzeniu Izraelskiej   Firmy NPM ORON 60 - Lider na rynku Mikropigmentacji na świecie.

 * Koszty : Całkowity koszt szkolenia należy wpłacić na konto nr. 86 1090 1102 0000 0001 1901 4645   

do dnia rozpoczęcia szkolenia, w tytule wpisując swoje imię i nazwisko oraz wcześniej ustalony termin szkoleń. rezerwacja miejsca wiąże się z przedpłatą 50% wartości szkolenia w dniu rezerwacji terminu, kolejne wpłaty do dnia rozpoczęcia kursu na konto. Rezygnację oraz wszelkie zmiany dotyczące zmiany terminów szkoleń należy dokonywać nie późnij niż 21 dni przed ustalonym terminem rozpoczęcia kursów. W przypadku rezygnacji lub zmian zaplanowanego terminu wcześniej niż w powyższym regulaminie uczestnik szkolenia ponosi koszty związane z przygotowaniem szkolenia w wysokości zadatku na szkolenie w kwocie 50% wartości całkowitej wartości szkolenia.. 

Certyfikaty oraz zaświadczenia uprawniające do wykonywania zawodu Linergisty, Stylisty Paznokci , manicure i pedicure wręczane są po zakończeniu szkolenia .Jedno Szkolenie =1 certyfikat , dwa szkolenia=2 certyfikaty itd..
Przy skorzystaniu z obu metod naraz lub więcej zwiększa się Państwa czas na ćwiczenia praktyczne pod okiem szkoleniowca! Gdzie praktyka jest najważniejszą częścią szkolenia! Ceny w pakietach są niższe.
Oferta szkoleń wraz z cennikiem znajduje sie w odnosniku w lewym górnym rogu strony Cennik Szkoleń Polecam i zapraszam serdecznie ! 

Zapraszamy również do polubienia naszego fanpage na FB gdzie na bieżąco uaktualniamy galerię ze szkoleń i usług  www.facebook.com/pages/SUNNAILS-SPA/1420829588151546
 

                                                                                                                                                 

 

aktualnie gości online