Proszę czekać, trwa ładowanie strony...
 

 

 

 

 

 

    

                                                                                     

 

                                                                                                                                   

                     


 CENNIK SZKOLEŃ STYLIZACJA PAZNOKCI
 CENNIK SZKOLEŃ STYLIZACJA RZĘS

 

SZKOLENIA

EUROPEJSKA SZKOŁA KOSMETYCZNA &  CENTRUM SZKOLENIOWE MAKIJAŻU PERMANENTNEGO 

 Oferuje autorski program szkoleń indywidualnych oraz warsztatów z zakresu profesjonalnej stylizacji paznokci, profesjonalnej stylizacji rzęs ,zdobnictwa paznokci, a także szerokiego zakresu zabiegów pielęgnacyjnych i specjalistycznych, manicure, pedicure, obsługi frezarek. Wszystkie szkolenia zakończone są wydaniem imiennych certyfikatów w języku polskim lub/i angielskim, a także zaświadczeń uprawniających do wykonywania zawodu Stylisty Paznokci. Każde Szkolenie to 9 pełnych godzin dziennie od 8-17 pod okiem instruktora.Certyfikaty otrzymane po ukończeniu szkoleń(a) mają moc prawną w każdym Państwie UE.

 Oferujemy również Kompleksowe Usługi z zakresu Podologii ,Profesjonalnej Stylizacji Paznokci,  Pielęgnacji dłoni i stóp oraz Przedłużania Rzęs.

Szkolenia prowadzi Agnieszka Zdrojewska - Szkoleniowiec, Stylista Paznokci, Specjalista ds. Podologii, specjalizująca się w rekonstrukcjach i odbudowach płytek paznokciowych, oraz specjalistycznych zabiegach na dłoniach i stopach, z dwunastoletnim stażem praktycznym w zawodzie, stylista oraz szkoleniowiec z przedłużania i zagęszczania rzęs wszystkimi metodami, absolwentka psychologii o profilu psychoterapeutycznym , po wielu szkoleniach interpersonalnych, intrapsychicznych, superwizji pracy z klientem .Szkolenia prowadzi indywidualnie kursant + szkoleniowiec, dzięki temu cały swój czas oraz wiedzę poświęca Osobie szkolącej się.
 Jest to szkolenie intensywne dziewięciogodzinne, gdzie uwaga instruktora jest skupiona w 100% jednej osobie - kursantce.Teoria plus praktyka, egzamin wykonywany na modelce dnia ostatniego jest nieodzownym elementem naszych szkoleń.Właścicielka dba o wysoki poziom kursów. Głównym celem szkoleń jest osiągnięcie przez absolwentów takiego poziomu wiedzy i fachowych umiejętności, by mogli oni w pełni profesjonalnie, samodzielnie i w twórczy sposób uprawiać ten trudny zawód. Instruktor SUNNAILS SPA szkoli na terenie całej Polski oraz w krajach UE.Między innymi w Anglii, Niemczech ,Norwegii i Szwajcarii.

  - Całą moją wiedzę oraz potrzebne narzędzia tego zawodu , mojego autorskiego programu przekazuję kursantowi w 100% . Moim celem jest nauczenie kursantki, oraz przekazanie wszystkich potrzebnych narzędzi, dzięki którym kursantka zapoczątkuje zgodnie z zasadami swoją drogę do zawodu Stylisty Paznokci. A także usunie powstałe przez nieprawidłową praktykę błędy. Dzielę się z kursantką swoim wieloletnim doświadczeniem w pracy na wysokiej klasy sprzęcie i produktach, dzięki czemu nawyki nabyte od początku pracy pozwolą kursantce na solidny start w branży kosmetycznej. Prócz szkoleń organizuję warsztaty doszkalające indywidualne dla firm lub /i osób które posiadają już szkolenie podstawowe (niekoniecznie w mojej firmie).

Regulamin:
W cenie szkolenia znajduje się zeszyt szkoleniowy (skrypty)oraz wszystkie materiały na których pracujemy, nauka pracy frezarką jest w cenie szkoleń podstawowych i specjalistycznych , uczymy się pracować frezarką!

Koszty : Całkowit koszt szkolenia należy wpłacić na konto nr. 86 1090 1102 0000 0001 1901 4645   do dnia rozpoczęcia szkolenia, w tytule wpisując swoje imię i nazwisko oraz wcześniej ustalony termin szkoleń. rezerwacja miejsca wiąże się z przedpłatą 50% wartości szkolenia w dniu rezerwacji terminu, kolejne wpłaty do dnia rozpoczęcia kursu na konto. Rezygnację oraz wszelkie zmiany dotyczące zmiany terminów szkoleń należy dokonywać nie późnij niż 14 dni przed ustalonym terminem rozpoczęcia kursów. W przypadku rezygnacji lub zmian zaplanowanego terminu wcześniej niż w powyższym regulaminie uczestnik szkolenia ponosi koszty związane z przygotowaniem szkolenia w wysokości zadatku na szkolenie w kwocie 50% wartości całkowitej wartości szkolenia.. Pełny Regulamin/Umowa Europejskiej Szkoły Kosmetycznej znajduje się na stronie FB https://www.facebook.com/pg/EuropejskaSzkolaKosmetyczna/about/?ref=page_internal

Certyfikaty oraz zaświadczenia uprawniające do wykonywania zawodu Linergisty, Stylisty Paznokci , manicure i pedicure wręczane są po zakończeniu szkolenia .Jedno Szkolenie =1 certyfikat , dwa szkolenia=2 certyfikaty itd..
Przy skorzystaniu z obu metod naraz lub więcej zwiększa się Państwa czas na ćwiczenia praktyczne pod okiem szkoleniowca! Gdzie praktyka jest najważniejszą częścią szkolenia! Ceny w pakietach są niższe.
Oferta szkoleń wraz z cennikiem znajduje sie w odnosniku w lewym górnym rogu strony Cennik Szkoleń Polecam i zapraszam serdecznie ! 

Zapraszamy również do polubienia naszego fanpage na FB gdzie na bieżąco uaktualniamy galerię ze szkoleń i usług  www.facebook.com/pages/SUNNAILS-SPA/1420829588151546
 

                                                                                                                                                 

 

aktualnie gości online