Proszę czekać, trwa ładowanie strony...
 

 

 

 

 

 

    

                                                                                     

 

                                                                                                                                   

                     


 CENNIK SZKOLEŃ STYLIZACJA PAZNOKCI
 CENNIK SZKOLEŃ STYLIZACJA RZĘS

 

EUROPEJSKA SZKOŁA KOSMETYCZNA

 

                     EUROPEJSKA SZKOŁA KOSMETYCZNA 

  AGNIESZKA ZDROJEWSKA  SUNNAILS SPA

Aktualności:

Kochani kursanci ~ jestesmy firmą niezależną, dlatego każdy kursant ucząc się w naszej szkole ma okazję pracować na wielu znanych i cenionych markach produktów nie uzależniając się tym samym od jednej konkretnej marki . Na naszych szkoleniach kładziemy nacisk na dobór marki produktu oraz  dobór szkolenia dopasowanego indywidualnie do danej osoby, (każdej osobie pracuje się dobrze na czymś innym) nie jesteśmy zwolennikami grupowych szkoleń, każdy kursant to indywidualna osoba wymagająca 100 procentowej uwagi szkoleniowca, dlatego w ciągu ostatnich czterech lat przeszkoliliśmy już prawie siedemset kursantów indywidualnych gdzie ponad  80% zostaje w branży zarówno w polsce jak i za granicą. Dlatego zachęcamy serdecznie o dokładne zapoznanie się z ofertą SUNNAILS SPA, zarówno na stronie jak i na stronie FB gdzie można zobaczyć dokładny przebieg szkoleń na ponad 2500 tys zdjęć. Zachęcamy do śledzenia naszych poczynań. "Szkolenie to droga ku samorealizacji, a DOBRE szkolenie to droga do spełniania marzeń "  Więc decyzja o szkoleniu powinna być bardzo dobrze przemyślana.                                                                                                          pozdrawaiam Agnieszka Zdrojewska wlaściciel SUNNAILS SPA

Firma SUNNAILS SPA  Oferuje autorski program szkoleń indywidualnych /1 kursant + szkoleniowiec + modelki/ oraz warsztatów z zakresu Profesjonalnej Stylizacji Paznokci, Manicure & Pedicure oraz Specjalistycznych zabiegów na stopy i nogi Podologia I i II stopnia, Rekonstrukcji Paznokci po urazach, a także szeroko pojętego zdobnictwa Paznokci I , II i III stopnia najnowszych trendów, Obsługi frezarki manicure i pedicure Yuki v30, Profesjonalnej Stylizacji Rzęs wszystkimi metodami. Oraz Makijażu Permanentnego wszystkimi technikami. Wszystkie szkolenia zakończone są wydaniem imiennych certyfikatów w języku polskim i angielskim, a także zaświadczeń uprawniających do wykonywania zawodu zgodnych z rozporządzeniem Men. Każde Szkolenie odbywa się w każdym dniu tygodnia, także w weenendy w godzinach- 8:30 -15:00, stylizacja rzęs - 8:30 -14:00, pod nadzorem specjalisty i niezależnego trenera z szesnastoletnim doświadczeniem w branży . Certyfikaty otrzymane po ukończeniu szkoleń(a) mają moc prawną w każdym Państwie UE. Firma posiada aktualny wpis do rejestru instytucji szkoleniowych numer  2.22/00022/2016 ; Współpracując z Urzędami Pracy podnosimy aktywizację osób bezrobotnych na terenie Polski. Placówka Szkoleniowa prowadzi działalność mobilną na terenie UE, także po za granicami naszego kraju. 

 Oferujemy również Kompleksowe Usługi z zakresu Podologii, Profesjonalnej Stylizacji Paznokci, Makijażu Permanentnego
             


Wszystkie Szkolenia prowadzi właściciel firmy mgr. kosmetologii estetycznej Agnieszka Zdrojewska - Szkoleniowiec, Trener Linergista, Trener Stylizacji Paznokci, Trener Specjalista ds. Podologii, specjalizująca się makijażach permanentnych naprawczych oraz mikropigmentacji medycznej w rekonstrukcjach i odbudowach płytek paznokciowych, oraz specjalistycznych zabiegach na dłoniach i stopach, z szesnastoletnim stażem praktycznym w zawodzie, stylista oraz szkoleniowiec z przedłużania i zagęszczania rzęs wszystkimi metodami, absolwentka psychologii o profilu psychoterapeutycznym , po wielu szkoleniach interpersonalnych, intrapsychicznych, superwizji pracy z klientem . Szkolenia prowadzi  tylko indywidualnie kursant + szkoleniowiec, dzięki temu cały swój czas oraz wiedzę poświęca Osobie szkolącej się. Jest to szkolenie intensywne, gdzie uwaga instruktora jest skupiona w 100% jednej osobie - kursantce. Teoria plus praktyka, egzamin wykonywany na modelce dnia ostatniego jest nieodzownym elementem naszych szkoleń. Właścicielka dba o wysoki poziom kursów. Głównym celem szkoleń jest osiągnięcie przez absolwentów takiego poziomu wiedzy i fachowych umiejętności, by mogli oni w pełni profesjonalnie, samodzielnie i w twórczy sposób uprawiać ten trudny zawód ucząc się na różnych produktach. Instruktor SUNNAILS SPA szkoli w krajach UE. Między innymi w Anglii, Niemczech ,Norwegii i Szwajcarii. Na szkoleniach SUNNAILS SPA Pracują Państwo na produkatach znanych i cenionych firm dzięki temu kursant jest w stanie znaleźć swoj własny produkt nie uzależniając się od jednej konkretnej marki. 

  - Całą moją wiedzę oraz potrzebne narzędzia tego zawodu , mojego autorskiego programu szkoleń przekazuję kursantowi w 100% . Moim celem jest nauczenie kursantki, oraz przekazanie wszystkich potrzebnych narzędzi, dzięki którym kursantka zapoczątkuje zgodnie z zasadami swoją drogę w branży kosmetycznej. A także usunie powstałe przez nieprawidłową praktykę błędy. Dzielę się z kursantką swoim wieloletnim doświadczeniem w pracy na wysokiej klasy sprzęcie i produktach, dzięki czemu nawyki nabyte od początku pracy pozwolą kursantce na solidny start w branży kosmetycznej. Prócz szkoleń organizuję warsztaty doszkalające indywidualne dla firm lub /i osób które posiadają już szkolenie podstawowe (niekoniecznie w mojej firmie).

Zanim zdecydują się Państwo na szkolenie w mojej firmie proszę o zapoznanie się z regulaminem naszej działalności:
* W cenie szkolenia znajduje się zeszyt szkoleniowy (skrypty wysyłany mailowo), oraz wszystkie materiały na których pracujemy na szkoleniu, nauka pracy frezarką z pochłaniaczem pyłu Niemieckiej firmy Yuki v 30 jest w cenie szkoleń podstawowych i specjalistycznych, uczymy się pracować frezarką podologiczną, która charateryzuje się wysoką jakością pracy, lekkością rączki oraz wysoką higieną stanowiska pracy przy zabiegach manciure pedicure i stylizacji paznokcia, przy każdym szkoleniu podstawowym szkolenie frezarki jest w cenie szkolenia.

*Przy szkoleniach makijażu permanentnego kursant pracuje na wysokiej klasy urządzeniu Izraelskiej   Firmy NPM ORON 60 - Lider na rynku Mikropigmentacji na świecie.

 * Koszty : Całkowit koszt szkolenia należy wpłacić na konto nr. 86 1090 1102 0000 0001 1901 4645   

do dnia rozpoczęcia szkolenia, w tytule wpisując swoje imię i nazwisko oraz wcześniej ustalony termin szkoleń. rezerwacja miejsca wiąże się z przedpłatą 50% wartości szkolenia w dniu rezerwacji terminu, kolejne wpłaty do dnia rozpoczęcia kursu na konto. Rezygnację oraz wszelkie zmiany dotyczące zmiany terminów szkoleń należy dokonywać nie późnij niż 21 dni przed ustalonym terminem rozpoczęcia kursów. W przypadku rezygnacji lub zmian zaplanowanego terminu wcześniej niż w powyższym regulaminie uczestnik szkolenia ponosi koszty związane z przygotowaniem szkolenia w wysokości zadatku na szkolenie w kwocie 50% wartości całkowitej wartości szkolenia.. Pełny Regulamin/Umowa Europejskiej Szkoły Kosmetycznej znajduje się na stronie FB https://www.facebook.com/pg/EuropejskaSzkolaKosmetyczna/about/?ref=page_internal

Certyfikaty oraz zaświadczenia uprawniające do wykonywania zawodu Linergisty, Stylisty Paznokci , manicure i pedicure wręczane są po zakończeniu szkolenia .Jedno Szkolenie =1 certyfikat , dwa szkolenia=2 certyfikaty itd..
Przy skorzystaniu z obu metod naraz lub więcej zwiększa się Państwa czas na ćwiczenia praktyczne pod okiem szkoleniowca! Gdzie praktyka jest najważniejszą częścią szkolenia! Ceny w pakietach są niższe.
Oferta szkoleń wraz z cennikiem znajduje sie w odnosniku w lewym górnym rogu strony Cennik Szkoleń Polecam i zapraszam serdecznie ! 

Zapraszamy również do polubienia naszego fanpage na FB gdzie na bieżąco uaktualniamy galerię ze szkoleń i usług  www.facebook.com/pages/SUNNAILS-SPA/1420829588151546
 

                                                                                                                                                 

 

aktualnie gości online